Yeni Iğdır

Yahudiler ve Yahudileşenler

Dünya genelinde Yahudilerin varlığı söz konusu tabi herkes yahudi olamıyor ve sonradan da yahudi olamıyorsunuz. Yahudi bir anneden doğmadığız sürece bu süreç tam olarak olmuyor. Peki olamıyorsanız nasıl oluyor da bu çok yahudi oluyor. Burada asıl mesele yahudiler değil yahudileşen kölelerdir. Yahudiler ve yahudileşenler olarak anlatmaya çalışacağımız asıl kimliği bozuk insanlarla neler değişiyor.

Yahudiler asıl kimdir?

Bildiğiniz tarihi kimliklerini açıklamak yerine Tarih boyunca İsrailoğulları olarak bildiğimiz yahudilerin anneden geldiğini ve Kuran-ı Kerimde bahsi geçen kavimle ilgili çoğalmayacakları ifade edilmektedir. Öyleki Allah’ın lanetlediği bir kavim olan Yahudilerin insan olmalarına rağmen kendilerini bütün dünya da var olan insanların efendisi olarak görmektedirler. Öyle ki kendileri dışında kalan insanlara her türlü vahşetle saldırmaları, öldürmeleri de onlar için dini bir emirdir. Dünya genelinde yaşadıkları soykırımları görmelerine rağmen şimdi de onlar diğer insanlara reva gören sözde insancıklar topluluğudur.

Yahudileşenler kimlerdir?

Dünyanın bütün yer altı kaynaklarına, yer üstü kaynaklarına her türlü insani soykırımı yaparak sahip olan Yahudiler doğal olarak günlük planlar yerine yılları alan planlarla yaşayan her insanı kendine köle yapma gayesi ile mücadele etmektedir.

Bu süreçte oynadıkları bu oyunun sonunda paranın kaynağı olmaya başardılar. Şimdi burada anlatmak istediğimiz ise Yahudi bir anneden doğup yahudi olamadığınız için ne yapacaksınız yahudileşeceksiniz. Düşünsenize bir avuç insan kendine köle olarak satın aldığı bir çok yahudileşen insanla istedikleri her türlü başarıyı yakalıyorlar.

Bugün Müslüman toplumların başında bulunan bütün liderlerin yahuleşme süreçleri son zamanda yaşadığımız Filistin, Doğu Türkistan, Suriye gibi bir çok noktada aleni şekilde ortaya çıkmaktadır.

Asıl sorun yahudiler olduğu gerçeğini unutmayalım. Yahudilerin satın aldıkları satılmış yahudileşen liderler, kanaat önderleri, sanatçılar veya toplumlar öne çıkan insanların bu savaşların sorumluları olduklarını unutmayalım.

Asıl Sorun yahudiler

İçimizde İsrail ve dışımız da ki İsrail

Öncelik hedefimiz Yahudilerin kurduğu İsraili eleştirmeden önce kendi içimiz de var ettiğimiz İsraili yok etmeye çalışalım ki, dışımız da ki İsraile karşı dik durabilelim.

Çocukların ölümleri o kadar meşrulaştı ki

Müslüman toprakları talan diliyor

Kadınlara ve kızlara tecavüz ediliyor

Yer altı kaynakları çalınıyor

Bu saydıklarımızı normal saydığımız zaman en büyük tehlikeli olan bizleriz. Önce bunları düzeltelim sonra da İsrail ve Yahudilere karşı dik duralım.

Avatar

Yeniigdir

About Author

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Iğdır Haber Soruyoruz? Yeni Iğdır

Kılıçdaroğlu Demokrasi istiyor mu?

Son bir seçim daha kaybeden ve hanesine -1 puan yazdıran Kılıçdaroğlu için kelimeler bitti. Şimdi gerçeklerle yüzleşme vakti ama bu
Yeni Iğdır

Gelecekte Mülteci sorunu ve Türkiye

Yeni Türkiye hikayesinin temel kahramanları mülteciler olacaktır. Gelecekte Mülteci sorunu ve Türkiye adlı içeriğimiz de geleceğimize kaygı ile baktığımız da