Iğdır Haber

PlayStation 5 Pro Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi

PlayStation 5 Pro Teknik Özellikleri

Geçtiğimiz hafta Insider Gaming’den Tom Henderson, Sony’nin üçüncü taraf geliştiricilere gönderdiği mektuptan PS5 Pro teknik özelliklerini sızdırdı. PlayStation 5 Pro’nun 4K çözünürlükte geliştirilmiş ve sabit kare hızı sunacağı, ayrıca 8K çözünürlük için bir “performans modu” olacağı tahmin ediliyor. Beklenen özellikler arasında oyunların %45 daha hızlı işlenebilmesi ve ray tracing yeteneklerinin standart modeline göre iki ila üç kat daha hızlı olması bulunuyor.

PlayStation 5 Pro Çıkış Tarihi

PlayStation 5 Pro Çıkış Tarihi

Tom Henderson’ın sızıntısına göre PlayStation 5 Pro çıkış tarihi, önümüzdeki tatil sezonunda olacak. Tatil sezonu, Amerikanların kullandığı bir tabir ve Kasım ila Ocak ayı arasındaki sürece tekabül ediyor. Ancak şirket, bu yıl içerisinde yeterince birinci parti oyun yayınlamadığını düşünürse çıkış tarihi değişebilir. Stok sorunlarına karşı bazı zorluklarla karşılaşılabilir. PS5 Pro’nun piyasaya sürülmesinden sonra talebi karşılamak için üretim ve dağıtım süreçlerinin nasıl yönetileceği merak konusu.

Sızdırılan bilgiler ve çıkış tarihi hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yeniigdir

About Author

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Iğdır Haber Soruyoruz? Yeni Iğdır

Kılıçdaroğlu Demokrasi istiyor mu?

Son bir seçim daha kaybeden ve hanesine -1 puan yazdıran Kılıçdaroğlu için kelimeler bitti. Şimdi gerçeklerle yüzleşme vakti ama bu
Iğdır Haber

Nass dönemi bitti faiz artırımı dönemi başlıyor

Bir dönem faizin asla yükselmeyeceği ve hatta bunun bir nass olduğunu iddia edenler bugün için ne düşünüyorlar desem sanırım yine