Yeni IĞDIR en güncel ve en doğru haber kanalı

tarafından admin
405 Görüntüleme

Iğdır ilimizin haber kanalı olan web sitemiz de güncel içerikleri siz değerli insanlarımızla paylaşacağız. Bir yandan ülke gündemini takip edeceğiz, bir yandan da Güzel ve yeşil Iğdır’ımızın haberlerini takip edip sizlere sunacağız. Yeni IĞDIR en güncel ve en doğru haber kanalı olarak bu görevimizi sürdüreceğiz.

Güncel içeriklerin olduğu haberleri sizler için yeniden derleyip sunmaya devam ederken, alışılmış haber mantığının çok çok ötesinden eleştirisel, sorgulayan bir anlayışla sizlere sunmaya devam edeceğiz. İşte sizlere Yeni IĞDIR en güncel ve en doğru haber kanalı olarak bakın nasıl haberler sunacağız.

Herkesin okuduğu anladığı değil, göremedikleri noktaları görmeleri için haberleri yeniden irdeliyoruz. Sürekli değişen gündem, var olan gerçek hayat gerçekleri ile sürekli halkın sırtında kambur olmaya devam ederken, korkudan sessiz kalanların sesi olmaya çalışacağız.

Soğuk kış aylarında kemiklerimizi donuyor

Iğdır daha önce bu kadar ağır hava koşulları ile karşılaştı mı bilmiyorum ama 2020 – 2021 yılı arasında ki geçişte insanlar gerçekten muhteşem bir soğukla karşılaştılar. Kışa hazırlık olarak kesilen odunlar tükendi, kömürler neredeyse bitti. Yeni IĞDIR en güncel ve en doğru haber kanalı

Kimse bu kadar soğuk beklemiyordu. Bir de pandemi süreci işin içine girince zor olan geçim sıkıntısı giderek zorlaşmaya devam etmektedir. Bir yandan hastalık, bir yandan geçim sıkıntısı ve bir yandan da hayatın gerçekleri.

Yeni IĞDIR en güncel ve en doğru haber kanalı

Ne kadar şükredersek edelim gerçekler değişmiyor

Şükür etmeyi bile yanlış anlamış bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz. Iğdır halkı bu süreçte gerçekten zorlukla mücadele ediyor. Birileri zenginleşirken birileri de daha da fakirleşmeye devam ediyor.

Şükür Allah katında Allah’ın insanlara sunduğu sağlık ve sıhhat için edilir. Rızık ise Allah Rızkı verir sahip çıkma işi de bizi kalır. Bizler Rızkımıza sahip çıkmaz isek doğru olmaz. İşte yeni Iğdır haber sitesi sizler için bunları görecek ve göstermeye devam edecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Yorum Yap